Prostředí a fluidní technika, s.r.o.

Firma Prostředí a fluidní technika, PFT, s.r.o., byla založena v roce 1995 jako zastoupení německé firmy UFT Dr. H. Brombach GmbH, která vyvinula převážně výrobky sloužící ke kompletnímu vystrojení dešťových nádrží. Firma se zabývá návrhem, výrobou a montáží kanalizační techniky. Specializovala se na dešťové vody v jednotné a oddílné kanalizaci. 

Činnost firmy je rozdělena do tří oborů: oddělení hydromechaniky, elektrotechniky a městské hydrologie. K dispozici je vlastní hydraulická laboratoř a databanka odborné literatury týkající se hospodaření s dešťovými vodami za posledních 25 let v Evropě a USA. Spojením vědeckého výzkumu s praxí došlo k nahromadění velkého množství vědomostí a zkušeností, jehož důsledkem je stálý vývoj nových výrobků. Spolupracujeme s projektanty při hydraulickém návrhu, naše výrobky dodáváme s podrobným hydraulickým dimenzováním a s odtokovou křivkou. Máme vlastní montážní skupinu, která zabezpečuje osazení našich výrobků.

Našimi dalšími obchodními partnery jsou od roku 2001 holandský výrobce kanalizačních armatur Bergschenhoek Civiele Techniek B.V. a firma KWT Group B.V. Od roku 2008 německý výrobce systémů pneumatické dopravy odpadních vod hoelschertechnic-gorator GmbH & Co. KG. Od roku 2010 zastupujeme německého výrobce elektrotechniky, hardware a software, firmu SCHRAML GmbH.

PFT s.r.o. je členem CzWA

Výpis z obchodníhío rejstříku

O firmě Prostředí a fluidní technika